Davetiye Metinleri ve Davetiye Sözleri

Size Özel Düğün Davetiyeleri Modellerimize Gözatmak İstermisiniz


 

Ekonom DavetiyeKristal DavetyeMarant Düğün DavetiyeleriDilek DavetiyeSedef DavetiyePopular DavetiyeErdem Davetiye Concept Davetiye Elit Davetiye

 

 

Davetiye Metni: 001 – Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Davetiye Metni: 002 - Bugün dedik yarın dedik hep erteledik baktık ömür geçiyor yeter dedik sonunda bizde evlenmeye karar verdik.

Davetiye Metni: 003 - Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

Davetiye Metni: 004 – Mutluluk paylaşmaksa eğer bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız herşeye değer... 

Davetiye Metni: 005 - Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Davetiye Metni: 006 - Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

Davetiye Metni: 007 - Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız. 

Davetiye Metni: 008 - İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya Davetiye Metni veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz. 

Davetiye Metni: 009 – Başrollerde GELİN ve DAMAT, aşk, sevgi ve mutluluk hepsi bu düğünde, gala gecesinde görüşmek dileğiyle YAPIMCILAR ANNE/BABA.

Davetiye Sözleri: 010 - Düğün törenimize. Can cana. Yan yana. Baş başa. Hepiniz davetlisiniz, Bu mutlu anımıza. Sevdik birbirimizi. Birleştirdik ellerimizi. Duyanlar duymayanlara haber etsin. Göstereceğiz mutlu günümüzde, Bitmeyecek sevgimizi. 

Ekonom Düğün Davetiyeleri

Davetiye Sözleri: 011 - Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Davetiye Sözleri: 012 - Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır. 

Davetiye Metni: 013 - Karar verdik evlenmeye. Sizleri de görmek istedik mutlu günümüzde. Tüm dostlarımız davetlidir.

Davetiye Metni: 014 – Başrollerini gelin ve damadın paylaştığı bu eşsiz filmin galasında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Davetiye Metni: 015 - Ona buna sorduk mutluluğun adını, Evlilik dedi. Kimi ise delilik dedi. Siz de buyurun düğünümüze, Görün bakalım yaptığımızı. Delilik mi? Evlilik mi? Kıskansın melekler. Sevilip sayılsın sevenler. 

 

Davetiye Metni: 016 - Bu gece düğünümüz var, Buyursun tüm misafirler. Biri erkek biri dişi. Bunu yapan iki kişi. Düğünlerinde görmek isterler, Yüzlerce dost kişi. Mutluluğun adı. Hayatın tadı. Evleniyoruz. 

Davetiye Metni: 017 - Buyursunlar. Teyze, amca, hala, dayı. Birleştirdik ellerimizi. Verdik birbirimize kalbimizi. Göstermek istedik sevgimizi. Bu gece düğünümüz de, Görmek isteriz hepinizi.

Davetiye Metni: 018 - Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelirseniz seviniriz.

Davetiye Metni: 019 - Gördük sevdik birbirimizi Dualar birleştirdi kalplerimizi Allah bozmasın beraberliğimizi bu beraberlikte Davetiye Metni veriyoruz bileceğiz kıymetimizi düğün törenimize bekleriz siz sevdiklerimizi.

 

Ekonom DavetiyeKristal DavetyeMarant Düğün DavetiyeleriDilek DavetiyeSedef DavetiyePopular DavetiyeErdem Davetiye Concept Davetiye Elit Davetiye

Davetiye Metni: 020 - Büyüdük şimdi evleniyoruz bu mutlu günümüzü görmeye sizleri de bekliyoruz.

Davetiye Metni: 021 - Allah ile bağladık özümüzü Peygambere verdik Davetiye Metniümüzü Mevlam ak eylesin yüzümüzü Buyurun dostlar gelin Beraber yapalım düğünümüzü... 

Davetiye Metni: 022 - Allah böyle buyurdu, Herkes buna uydu Evlilik sevgi yurdu, Biz uymazsak olur mu Olur diyenler sağ olsun, Biz evleniyoruz, Bütün dostlar buyursun. 

Davetiye Metni: 023 - Hayat denen zor yolun sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her zor anın sonunda Birlikte meydan okuduk hayata Mutluluğa ilk adım attığımız Düğün törenimizi Siz sevdiklerimizle paylaşmak Dileğiyle.

Davetiye Metni: 024 - Yaşam karşıma bir an bile tereddüt etmeden sevebilmem için, SENİ çıkardı ve ben hayatımın en güzel kararını veriyorum. SENİNLE EVLENMEYİ KABUL EDİYORUM.... yaşamımızın bu en özel gününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Davetiye Metni: 025 - Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun. 

 

Sünnet Davetiye Metinleri

Davetiye Metni: 001 – Öyle bir köprüdür ki Geçmek gerek Her Müslüman gelsin görsün Sünnet olup erkek olacak Gelirseniz mutlu kalacak.

Davetiye Metni: 002 - Biraz korkum olacak Biraz rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık çalacak Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile Babam olacak.

Davetiye Metni: 003 - Sünnet sünnet dediler başımın etini yediler, sünnet olmazsan sana kız yok dediler.

Davetiye Metni: 004 - Ailemin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Hey büyüklerim Bende adam oluyorum Laf aramızda ya Birazda korkuyorum Bu mutlu günümüze Sizleri de bekliyorum.

Davetiye Metni: 005 – Bir dalda iki kiraz biri al biri beyaz üzülmeyin kızlar kesilecek biraz.

Davetiye Metni: 006 - Oğlumuz Diyor ki; Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 20 Haziran günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.

Davetiye Metni: 007 - Biricik Oğlumuz bilal, Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyarız.

Davetiye Metni: 008 - Oğlumuz diyor ki: ben bir küçük yavruyum her işimde doğruyum ailemin sünnet olacak tek oğluyum sizleri de düğünüme beklerim.

Davetiye Metni: 009 – Biricik Oğlumuz Kerem Diyor ki, Kirvem uzaklarda gelemez Siz olmazsanız sünnetçi amca kesemez Gelin birlikte olalım Sünnetsiz kalmayayım Bekleyenim var Onsuz solmayayım.

Davetiye Metni: 010 – Biricik Oğlumuz Mevlüt Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.

 

Ekonom DavetiyeKristal DavetyeMarant Düğün DavetiyeleriDilek DavetiyeSedef DavetiyePopular DavetiyeErdem Davetiye Concept Davetiye Elit Davetiye